ECB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.
İLETİŞİM

Hayat ve Sağlık Sigortaları

Hayat sigortası, sigortalının vefat etmesi durumunda, sigortalının maddi ve manevi olarak desteklenmesi için tasarlanmıştır. Hayat sigortası, sigortalının ailesinin geçimini sağlamak, çocuklarına eğitim ve sağlık masraflarını karşılamak, borçlarını ödemek ve diğer maddi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılabilecek bir kaynaktır.
Hayat sigortası ve sağlık sigortası yaptırırken, sigortalının ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate almak önemlidir. Sigortalılar, hayat sigortası ve sağlık sigortası yaptırırken, sigorta şirketinin finansal gücünü, sigorta şirketinin itibarını ve sigorta şirketinin sunmuş olduğu teminatları dikkate almalıdır. Önemli sözleşmeler yapmadan önce, ihtiyaçlarınıza uygun bir sigorta poliçesi seçmek için bizimle iletişime geçin.
Bireysel Sağlık Sigortaları
Kurumsal (Grup) Sağlık Sigortaları
Ferdi Kaza Sigortaları
Hayat Sigortaları
Tehlikeli Hastalıklar Sigortaları
Hazine Müsteşarlığı’nın 05.11.1999 tarih 81293 no‘lu yazıları ile ECB Sigorta ve Reasürans Brokeri olarak Hayat, Hayat Dışı ve Reasürans Branşlarında çalışmak üzere ruhsat ile yetkilendirilmiştir.
İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİME GEÇİN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram