ECB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.
İLETİŞİM

ECB Hakkında

Hazine Müsteşarlığı’nın 05.11.1999 tarih 81293 no‘lu yazıları ile ECB Sigorta ve Reasürans Brokeri olarak Hayat, Hayat Dışı ve Reasürans Branşlarında çalışmak üzere ruhsat ile yetkilendirilmiştir.

ECB SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.

Sigorta Brokerliği

Bireysel Sigortalar, Kurumsal Sigortalar, Hasar Yönetimi, Risk Danışmanlığı ve Portföy Yönetimi hizmetlerimiz, işinizi ve varlıklarınızı güvence altına alır, sizi rahat hissettirir. Siz işinize odaklanırsınız.

Reasürans Brokerliği

İhtiyari Reasürans Plasmanları, özel ürün ve uygulamalarımız ile yükünüzü paylaşıyoruz. Bu sayede hem müşterilerinize daha geniş bir yelpazede hizmet sunabiliyor hem de kendinizi güvence altına hissedebiliyorsunuz.

Global Ağımız

Global Brokers Network GBN) üyesi olan Şirketimiz, müşterilerinin risklerinin dünyanın herhangi bir ülkesinde plasmanı için destek sağlamaktadır.
İLETİŞİME GEÇİN

Hasar Anında Ne Yapmalı?

Hasar zamanında uzmanlarımızla iletişime geçerek, yönlendirmelerimiz sayesinde hasar süreçlerinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
TEKLİF ALIN

Hizmet Farkımız

Faaliyetlerimize başladığımız 1973 yılından bugüne baktığımızda istikrar ve sürekliliğin sigortacılıkta ne kadar önemli bir yere sahip olduğu açıkça görülmektedir. Yarım asırlık deneyimimizle öncelikli kuralımız olan doğru bilgi, doğru poliçe, doğru tazminat ilkesini uygulamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Müşterilerimizle ilişkilerimizde “açıklık” ve “dürüstlük” ilkelerinin ne kadar doğru ve süreklilik sağlayıcı olduğunu tecrübelerimizle görmekteyiz.

Doğru Risk

Doğru risk tanımlamasını poliçeden önce yapıp, güvenilir sigorta şirketlerinden teminat alarak hasar durumunda müşterimizin yerine geçerek tazminatı ödetmek işimizin özetidir.

Sigorta poliçesi satın almak teminat altında olmak için yeterli değildir. Ne alındığının bilinmesi, alınmadan önce gerekli risk analizinin yapılmış olması ve bu analiz sonuçlarına göre poliçe alınması esastır. Unutulmamalıdır ki hasar ancak ve ancak doğru poliçeye göre ödenir; hatalı, eksik ve yanıltıcı bilgilere göre düzenlenmiş poliçenin hasarını sigorta şirketinden alabilmek mümkün değildir.

Yakın Takip

Değişmeyen tek şey değişimin kendisi değil midir? Bugün aldığınız bir poliçe 6 ay sonra aynı teminatlarla ve aynı bedellerle mi olmalıdır? Hasar yaşayan ve sigorta şirketlerinden hasar tazminatlarının tahsilinde eksiklik yaşayan sigortalılarının karşılaştığı sorunların belki de en önemlisi bu olmaktadır. Geçmişte alınmış, yıllardır üzerinde değişiklik yapılmadan yenilenmiş poliçelerin hasarla karşılaşınca ne kadar zayıf kaldığı, mağduriyetlere yol açtığı görülmektedir.

İşte bu sebeple Şirketimiz geçmişten bu yana yaptığı “sürekli ve yakın takip” çalışmasını devam ettirmekte, risk tanımlamasını sadece poliçe yenilemelerine bırakmayıp, güncellemeleri sağlamaktadır.

Yenilik Katmak

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü sigortacılık ürününü gerek yurtiçinden gerek yurtdışından sağlayarak, riski açıkta bırakmadan doğru teminatı sağlamak ilkesi ile hareket ediyoruz.
Hazine Müsteşarlığı’nın 05.11.1999 tarih 81293 no‘lu yazıları ile ECB Sigorta ve Reasürans Brokeri olarak Hayat, Hayat Dışı ve Reasürans Branşlarında çalışmak üzere ruhsat ile yetkilendirilmiştir.
İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİME GEÇİN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram